www.archiwum.mnd.pl
facebook profile

Pomóż nam pomagać innym –
Przekaż swój 1%!

KRS: 0000287744

Stowarzyszenie Dignitas Dolentium zajmuje się pomocą chorym na stwardnienie boczne zanikowe (SLA/MND). Jesteśmy organizacją utworzoną przez chorych i ich rodziny, których łączy chęć pomocy ludziom dotkniętym dramatem SLA. Wiemy nie tylko jak ciężka jest ta choroba i ile trudności się z nią wiąże, bo sami ich doświadczamy, ale również wiemy jak powinna wyglądać fachowa i profesjonalna opieka nad chorym na SLA.

Ulotka 1% - przód
Ulotka 1% - tył
Dowiedz się więcej
o stowarzyszeniu
Krótko o SLA
PIT 2019
PIT 2019 online

program do wypełniania zeznań podatkowych


Nasza pomoc
Dodano 02 Jan 2020

Przebieg zbiórki na indywidualnych chorych

 

- Do 30.04.2020 r. należy zawrzeć umowę ze Stowarzyszeniem. Jej wzór znajduje się na stronie: https://mnd.pl/1procent.htm lub otrzymacie go pisząc do nas na adres: mnd-sla@wp.pl. Należy ją wydrukować, wypełnić i podpisać w dwóch egzemplarzach, które trzeba wysłać na nasz adres. Jeden z nich podpisany przez nas odeślemy.

- Namawiając ludzi do przekazania nam 1% podatku należy zaznaczyć, aby w zeznaniu podatkowym wskazywali jako cel szczegółowy imię i nazwisko chorego, któremu chcą pomóc. Zacznij zbierać już 1 stycznia 1% podatku, a umowę doślesz później! Nie trać cennego czasu!

- Od 1.09 do 1.10.2020 r. chory, który podpisał umowę ma wysłać na nasz adres aktualne zaświadczenie lekarskie oraz kopię wypisu ze szpitala z rozpoznaniem.

- Do 15.12.2020 r. Stowarzyszenie przekaże należne choremu pieniądze wraz ze szczegółowym rozliczeniem, jeśli dopełniono wymaganych umową formalności.

 


Komentarze...

Powered by CuteNews
SLA
MND