www.archiwum.mnd.pl
facebook profile

Pomóż nam pomagać innym –
Przekaż swój 1%!

KRS: 0000287744

Stowarzyszenie Dignitas Dolentium zajmuje się pomocą chorym na stwardnienie boczne zanikowe (SLA/MND). Jesteśmy organizacją utworzoną przez chorych i ich rodziny, których łączy chęć pomocy ludziom dotkniętym dramatem SLA. Wiemy nie tylko jak ciężka jest ta choroba i ile trudności się z nią wiąże, bo sami ich doświadczamy, ale również wiemy jak powinna wyglądać fachowa i profesjonalna opieka nad chorym na SLA.

Ulotka 1% - przód
Ulotka 1% - tył
Dowiedz się więcej
o stowarzyszeniu
Krótko o SLA
PIT 2019
PIT 2019 online

program do wypełniania zeznań podatkowych


Stowarzyszenie Dignitas Dolentium na Krakowskim Rynku!
Dodano 13 Jun 2013

 Zwieńczeniem tego dnia było wyjątkowe wydarzenie zaprezentowania się na scenie podczas koncertu Razem Mimo Wszystko z okazji X Ogólnopolskich Dni Integracji. Podczas rozmowy z Anną Dymną i Piotrem Polkiem, Bożena Jóźwiak i Sławomir Jurzec opowiedzieli czym jest SLA, czym zajmuje się Stowarzyszenie oraz z jakimi problemami zmagają się chorzy i ich rodziny, a uczestnicy koncertu poznali pomysłodawcę i założyciela Stowarzyszenia - Pawła Bałę, dzięki krótkiemu filmowi, jaki został wyświetlony krakowskiej publiczności. Na koniec Renata Przemyk zaśpiewała dla nas piosenkę „Ten taniec”, a w powietrze uniosło się tysiące baniek mydlanych.

Dziękujemy p.Annie Dymnej za możliwość wystąpienia podczas tego niezwykłego koncertu.


Podziękowania kierujemy również do uczniów Liceum Ogólnokształcącego Franciszkanów z Wieliczki: Kamila, Patryka, Sebastiana i Artura za pomoc w namiocie informacyjnym. Dziękujemy również Joannie Łyjak, Judycie Jurzec oraz Maciejowi Stopa za wsparcie podczas tego dnia oraz Bożence i Sławkowi za godną reprezentację Stowarzyszenia na scenie!

Jolanta Stopa - organizator działań Stowarzyszenia w tej imprezieKomentarze...
Powered by CuteNews
SLA
MND