www.archiwum.mnd.pl
facebook profile

Pomóż nam pomagać innym –
Przekaż swój 1%!

KRS: 0000287744

Stowarzyszenie Dignitas Dolentium zajmuje się pomocą chorym na stwardnienie boczne zanikowe (SLA/MND). Jesteśmy organizacją utworzoną przez chorych i ich rodziny, których łączy chęć pomocy ludziom dotkniętym dramatem SLA. Wiemy nie tylko jak ciężka jest ta choroba i ile trudności się z nią wiąże, bo sami ich doświadczamy, ale również wiemy jak powinna wyglądać fachowa i profesjonalna opieka nad chorym na SLA.

Ulotka 1% - przód
Ulotka 1% - tył
Dowiedz się więcej
o stowarzyszeniu
Krótko o SLA
PIT 2019
PIT 2019 online

program do wypełniania zeznań podatkowych


I miejsce w konkursie PFRON za najlepszą pracę magisterską dla Anny Banak
Dodano 06 Nov 2010

Praca pt. „Próba oceny jakości życia pacjentów wentylowanych mechanicznie metodą nieinwazyjną w warunkach domowych” za pomocą kwestionariusza ankiety ocenia wpływ wentylacji nieinwazyjnej na funkcjonowanie chorych z niewydolnością oddechową.

Stowarzyszenie Dignitas Dolentium miało swój udział w powstaniu pracy - chorzy na SLA członkowie dołączyli do grupy badawczej wypełniając kwestionariusz, który umieszczony był na stronie internetowej stowarzyszenia. Dzięki uprzejmości autorki praca w pełnej wersji jest dostępna na naszym forum w załączniku do wiadomości pod adresem: mnd.pl/forum

DROGA ANIU! SERDECZNIE GRATULUJEMY I ŻYCZYMY KOLEJNYCH SUKCESÓW!Komentarze...
Powered by CuteNews
SLA
MND