www.archiwum.mnd.pl
facebook profile

Pomóż nam pomagać innym –
Przekaż swój 1%!

KRS: 0000287744

Stowarzyszenie Dignitas Dolentium zajmuje się pomocą chorym na stwardnienie boczne zanikowe (SLA/MND). Jesteśmy organizacją utworzoną przez chorych i ich rodziny, których łączy chęć pomocy ludziom dotkniętym dramatem SLA. Wiemy nie tylko jak ciężka jest ta choroba i ile trudności się z nią wiąże, bo sami ich doświadczamy, ale również wiemy jak powinna wyglądać fachowa i profesjonalna opieka nad chorym na SLA.

Ulotka 1% - przód
Ulotka 1% - tył
Dowiedz się więcej
o stowarzyszeniu
Krótko o SLA
PIT 2019
PIT 2019 online

program do wypełniania zeznań podatkowych


Nowe portale internetowe Polskiego Towarzystwa Neurologicznego
Dodano 27 Dec 2007
 

WWW.ptneuro.pl jest administracyjno – informacyjną stroną Polskiego Towarzystwa Neurologicznego. Dzięki niej użytkownicy mogą na bieżąco uczestniczyć w życiu polskiego środowiska neurologów. Na stronie komunikowane są aktualności i komunikaty Zarządu Głównego PTN. Portal WWW.ptneuro.pl umożliwia także publikowanie wiadomości dotyczących działalności Oddziałów Regionalnych oraz Sekcji Towarzystwa. WWW.ptneuro.pl oferuje także neurologiczną bazę teleadresową oraz dostęp do zasobów bazy Pubmed.


WWW.neuroedu.pl jest edukacyjnym portalem Polskiego Towarzystwa Neurologicznego. Pod tym adresem użytkownicy znajdą naukowe aktualności, przegląd piśmiennictwa, listę polecanych książek i czasopism neurologicznych a także kalendarium zbliżających się kongresów kongresów wydarzeń. Lekarze specjalizujący się w neurologii odnajdą tu linki do instytucji odpowiedzialnych za podyplomowe szkolenie lekarzy. Na WWW.neuroedu.pl znajduje się także Centrum Edukacji Neurologicznej. Tu można znaleźć poglądowe artykuły polskich autorytetów neurologicznych oraz audiowizualne prezentacje wykładów z Konferencji Neurologicznych. WWW.neuroedu.pl oferuje także stronę Dla Pacjenta, gdzie chorzy i ich rodziny mogą znaleźć przydatne informacje na temat chorób neurologicznych.

 

Mariusz Siemiński

Powered by CuteNews
SLA
MND